• PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kultura

 • Trwa miesiąc seniora

  15 Października 2019
  4 TYDZIEŃ.png

  Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania i zajęcia organizowane w ramach miesiąca seniora.

  więcej»
 • Zabrali dziadków do kina

  15 Października 2019
  IMG_3958.jpeg

  9 października w ramach obchodów Miesiąca Seniora w kinie Krapkowickiego Domu Kultury wyświetlany był seans filmowy „Kaczki z Gęsiej Paczki”. Wyjątkowi widzowie – dziadkowie z wnukami - wspólnie obejrzeli film, w którym poznali gąsiora Benka, który powinien ćwiczyć przed migracją, jednak woli spędzać czas robiąc niesamowite akrobacje w powietrzu.

  więcej»
 • Spotkania autorskie

  14 Października 2019
  Krystyna Szwed.jpeg

  Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkania autorskie.

  więcej»
 • Oktoberfest 2019

  14 Października 2019
  IMG_1687.jpeg

  Dziesiątki biesiadnych stołów, występy orkiestr, zespołów i solistów, do tego barwne bawarskie stroje. Największy Oktoberfest w województwie odbył się 12 i 13 października w Krapkowicach.

  więcej»
 • Dieta najlepszą receptą na zdrowie

  09 Października 2019
  IMG_3905.jpeg

  Gotowanie, grillowanie, a może pieczenie – jakie są najzdrowsze metody przygotowywania potraw?  Niezdrowe składniki żywności E 123, E 131, E 142… - jak się odnaleźć w morzu E-dodatków? Co to są antyoksydanty i do czego są nam potrzebne? To tylko kilka z ważnych tematów omówionych podczas warsztatów dietetycznych dla seniorów, które odbyły się 4 października  w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krapkowicach.

  więcej»
 • Aktywna rodzina

  07 Października 2019
  Aktywna rodzina.jpeg

  Wydarzenie zorganizowane zostało w  ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, na mocy umowy zawartej z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Kraina Świętej Anny.

  więcej»
 • Oktoberfest

  03 Października 2019
  Oktoberfest.png

  Dziesiątki biesiadnych stołów, występy orkiestr, zespołów i solistów, do tego barwne bawarskie stroje. Zapraszamy Państwa na największy Oktoberfest w województwie opolskim. Dożynki chmielne odbędą się 12 i 13 października w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach. Wstęp wolny, dobra zabawa gwarantowana.

  więcej»
 • Drugi tydzień miesiąca seniora

  02 Października 2019
  2 tydzień miesiąca seniora.png

  Serdecznie zapraszamy na drugi tydzień Miesiąca Seniora.

  więcej»
 • 81 lat miasta Partizanske

  10 Września 2019
  IMG_20190906_110814.jpeg

  Partnerskie miasto Krapkowic słowackie Partizanske obchodziło 81. rocznicę swojego istnienia.

  więcej»
 • Nabór do sekcji mażoretek

  04 Września 2019
  nabór mażoretki.jpeg

  Rusza nabór do sekcji mażoretek w Krapkowickim Domu Kultury. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 10 września. Serdecznie zapraszamy.

  więcej»
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).